Άλλη μια ξεχωριστή βραδιά καταγράφηκε στο πλούσιο από κάθε άποψη αρχείο της «Παραδοσιακής Ρεθεμνιώτικης παρέας». Τίμησε όπως αυτή ξέρει, δυο πολύ μεγάλους και σπουδαίους καλλιτέχνες που άφησαν τη δική τους εποχή ο καθένας: Τον Μανώλη Μανουρά και τον Γιώργο Καλομοίρη.
Η εκδήλωση έγινε παρουσία πολλών φίλων και νεώτερων καλλιτεχνών. Ήταν ένα ξεχωριστό βράδυ όπως και όλα τα προηγούμενα, που μόνο η Παραδοσιακή Ρεθεμνιώτικη παρέα ξέρει να διοργανώνει.
Φώτο: Καλούδης