Το πρωτάθλημα της β’ κατηγορίας συνεχίζεται με την διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής αυτή την Κυριακή. Η Αγία Γαλήνη τίθεται “εκτός” λόγω του αναγκαστικού ρεπό ενώ το Λίβας – Παναρκαδικός μοιάζει να είναι το παιγνίδι με το μεγαλύτερο ενδιαφέρον.
Αμφότεροι μετρούν από δύο νίκες σε ισάριθμα παιγνίδια και μένει να δούμε ποιά ομάδα μετά το τέλος του ντέρμπι (εφόσον έχουμε νίκη για μία εκ των δύο) θα βρεθεί στην κορυφή.
Κυριακή 14 Νοεμβρίου, 11.00
Γηπ. Γερανίου: Γεράκια – Φλόγα Ρουστίκων
Γηπ. Σοχώρας: Λίβας – Παναρκαδικός
Γηπ. Μισιρίων: Απόλλων – Μέλαμπες
Ρεπό: Αγία Γαλήνη