Ήδη πολλά παιδιά έχουν εγγραφεί και απολαμβάνουν τις υπέροχες άκρως ποδοσφαιρικές τους στιγμές, δίπλα σε προπονητές που γνωρίζουν πολύ καλά το αντικείμενο.
Οι λιλιπούτειοι ποδοσφαιριστές ψυχαγωγούνται, διαπαιδαγωγούνται και προετοιμάζονται για να γίνουν στο μέλλον τα αστέρια της ανδρικής ομάδας, με οργάνωση και μεθοδικότητα. Οι εγγραφές γίνονται καθημερινά στα γραφεία της ΠΑΕ Επισκοπής, έναντι γηπέδου «Θ.Ι. Βαρδινογιάννης» στην Επισκοπή, και στο Πάρκο Αθλητισμού «Κώστας Ανυφαντάκης» στα Μισίρια. Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 2831061408 και 2831054733.