Την ίδια στιγμή μια άλλη ομάδα από το ίδιο πρωτάθλημα και πιο συγκεκριμένα από την περιοχή του Αγίου Βασιλείου, ο ΑΟ Σπηλίου έκανε το πρώτο αλλά, πολύ σημαντικό βήμα της νέας σεζόν. Βρήκε χορηγό και μάλιστα τέτοιο που θα καλύψει κάποια από τα μεγάλα έξοδα που παράλληλα θα εμφανίζεται και στις φανέλες της ομάδας. Όπως επεσήμανε ο ίδιος ο σύλλογος μέσω ανακοίνωσης… «Ο Αθλητικός Όμιλος Σπηλίου ανακοινώνει τη συνεργασία του με το νέο φαρμακευτικό προϊόν Cretan iama (Κρητικό Ίαμα). Το Cretan iama θα αποτελέσει και το μεγάλο μας χορηγό, τόσο στο ρουχισμό μας, όσο και δίπλα στο όνομα της ομάδας μας, η οποία αλλάζει σε ΑΟ Σπηλίου – Cretan iama.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον καθηγητή κ. Χρήστο Λιονή για τη συνεισφορά του και για την αδιάκοπη προσφορά του στην ομάδα και τον τόπο μας.