Μία αποβολή ποδοσφαιριστή είχαμε στους εξ αναβολής αγώνες της περασμένης Τετάρτης. Η Πειθαρχική Επιτροπή συνεδρίασε εκτάκτως και ενημέρωσε πως έχει αυτή η περίπτωση επικυρώνοντας την ποινή
Στον ποδοσφαιριστή Στυλιανό Σκαράκη του σωματείου Τάλως μελιδονίου, επιβάλλει: Ποινή αποκλεισμού μίας αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ευρώ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. 2 περιπτ. (α) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του ιδίου άρθρου καθώς και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα ΕΠΟ 2021. {αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη) για αντιαθλητική συμπεριφορά – επικίνδυνο παίξιμο κατά αντιπάλου} – στον αγώνα πρωταθλήματος Α΄κατηγορίας Τάλως Μελιδονίου ΑΟΝ Αστέρας της 2-2-22.
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...