Πασχαλινό παζάρι του Συλλόγου «Αγάπη»
Σας προσκαλούμε στο Πασχαλινό παζάρι που θα πραγματοποιήσει και φέτος ο Σύλλογος «Αγάπη», στον προαύλιο χώρο του Ιερού Ναού Τεσσάρων Μαρτύρων, την Πέμπτη 2 Απριλίου 2015 και ώρα 09:00-14:00.
Σας περιμένουμε να προμηθευτείτε και φέτος λαμπάδες, πασχαλινά διακοσμητικά, στεφάνια, κοσμήματα κ.ά., ενισχύοντας οικονομικά τη Μονάδα ΑμεΑ του Συλλόγου «Αγάπη».
Σύλλογος «Αγάπη»