Λίγο έλειψε να σημειωθεί ακόμα ένα περιστατικό πνιγμού σήμερα, λίγο πριν τις 2 το μεσημέρι στο Ρέθυμνο. Πρόκειται για μια γυναίκα Φινλανδικής υπηκοότητας, η οποία κινδύνευσε να πνιγεί ενώ κολυμπούσε σε παραλία της οδού Άρη Βελουχιώτη, στα Περιβόλια Ρεθύμνου.
Δυστύχημα στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες Aegean 600
Ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Aegean 600, δυστυχώς, "σημαδεύτηκε" από ένα τραγικό δυστύχημα. Στα ανοιχτά της Κάσου, θύμα μιας δύσκολης κατάστασης λόγω...