Υποψήφια αντιπεριφερειάρχης: Μαίρη Λιονή
Πέμπτη 8/5/2014
11:00 π.μ. Ρουμελή
11:30 π.μ. Μαργαρίτες
12:30 μ.μ. Πέραμα
Θα επισκεφτούν και την Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Μυλοποτάμου.
Μέρος της περιοδείας θα ακολουθήσει και ο υποψήφιος περιφερειάρχης κ. Σταύρος Αρναουτάκης.
Παρασκευή 9/5/2014
7:00 μ.μ. Σακτούρια
8:00 μ.μ. Μέλαμπες
9:00 μ.μ. Αγία Γαλήνη
Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης: Κώστας Δανδουλάκης
Πέμπτη, 8/5/2014
Γεράνι, Επισκοπή, Αρχοντική, Αργυρούπολη, Μυριοκέφαλα, Αρολίθι.
Υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης: Γιάννης Σταθάκης
Πέμπτη 8/5/2014
Πρωί: Διευθύνσεις Α’βάθμιας και Β’βάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Ρεθύμνου, συναντήσεις με ΕΛΜΕ και Σύλλογο Δασκάλων Ν. Ρεθύμνου.
Απόγευμα 7:00 μ.μ.: Περιοδεία σε Πλατανιά, Μισίρια και Περιβόλια του Δήμου Ρεθύμνου.
Υποψήφιος δήμαρχος Ρεθύμνου: Γιώργος Μαρινάκης
Πέμπτη 8/5/2014
17:30 μ.μ. Ζουρίδι
18:15 μ.μ. Αγ. Κωνσταντίνος
19:10 μ.μ. Ρούστικα
20:10 μ.μ. Γωνιά
21:00 μ.μ. Φρατζεσκιανά Μετόχια
21:45 μ.μ. Κάτω Βαλσαμόνερο
22:30 μ.μ. Γεράνι
Υποψήφιος δήμαρχος Ρεθύμνου: Θοδωρής Νίνος
Πέμπτη 8/5/2014
17:30 – 18:00 Ξηρό Χωριό
18:00 – 18:30 Γιαννούδι
18:30 – 19:00 Πρασσές
19:00 – 19:30 Μύρθιος
19:30 – 20:00 Σελί
20:00 – 20:15 Γενί
20:15 – 20:30 Όρος
20:30 – 21:00 Γουλεδιανά
21:00 – 21:20 Καρέ
21:20 – 21:40 Αμπελάκι
Παρασκευή 9/5/2014
17:30 – 18:00 Αρχαία Ελεύθερνα
18:00 – 18:30 Ελεύθερνα
18:30 – 19:00 Ρούπες
19:00 – 19:30 Σκουλούφια
19:30 – 20:00 Έρφοι
20:00 – 20:30 Βιράν Επισκοπή
20:30 – 21:00 Άγιος Νικόλαος
21:00 – 21:30 Πρίνος
21:30 – 10:00 Σκαλέτα
Υποψήφιος δήμαρχος Ρεθύμνου: Μιχάλης Ανδρουλάκης
Πέμπτη 8/5/2014
Περιοδεία σε Σταυρωμένο, Χαμαλεύρι, Αστέρι, Πίκρη, Παγκαλοχώρι.
Αναχώρηση στις 7:00 μ.μ. από το Εκλογικό Κέντρο.
Παρασκευή 9/5/2014
Παρουσία μελών του συνδυασμού, με τον επικεφαλής Μιχάλη Ανδρουλάκη, σε εκδήλωση του Συντονιστικού Πρωτοβάθμιων Σωματείων, στην Πλατεία Μικρασιατών στις 7:30 μ.μ.
Υποψήφιος δήμαρχος Ρεθύμνου: Μανούσος Μανουσογιάννης
Πέμπτη 8/5/2014
11:00 π.μ. Αδελιανός Κάμπος
7:00 μ.μ. Χρωμοναστήρι και Ρουσσοσπίτι (θα συμμετέχει και ο υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Ρεθύμνου με τη Λαϊκή Συσπείρωση, Νίκος Μανουσάκης).
Υποψήφιος δήμαρχος Αμαρίου: Παντελής Μουρτζανός
Πέμπτη 8/5/2014
19:00 μ.μ. Σχολή Ασωμάτων
20:00 μ.μ. Βισταγή
21:00 μ.μ. Πλατάνια
Παρασκευή 9/5/2014
19:00 μ.μ. Ελένες
19:45 μ.μ. Μεσονήσια
20:30 μ.μ. Γερακάρι
Υποψήφιος δήμαρχος Αμαρίου: Στέφανος Σημαντήρας
Πέμπτη 8/5/2014
19:00 μ.μ. Πατσός
20:30 μ.μ. Παντάνασσα
Παρασκευή 9/5/2014
19:00 μ.μ. Βυζάρι, Σχολή Ασωμάτων
20:00 μ.μ. Βισταγή
Σάββατο 10/5/2014
19:00 μ.μ. Μεσονήσια, Ελένες
20:30 μ.μ. Μέρωνας