Την Κυριακή 6 Απριλίου στις 8:00 το απόγευμα στην μικρή σκηνή στην οδό Γοβατζιδάκη 17 στην παλιά πόλη του Ρεθύμνου θα προβληθεί το ντοκιμαντέρ της Νέλλης Ψαρού με τίτλο: «Σταγώνες». Θα ακολουθήσει συζήτηση.
Σημαντικές επιτυχίες σε μαθητές του Δημοτικού Ωδείου Ρεθύμνου
Δύο ακόμη μαθητές πιάνου του Δημοτικού ωδείου Ρεθύμνου, σημείωσαν σημαντικές επιτυχίες. Συγκεκριμένα στον διεθνή μουσικό διαγωνισμό Beethovinci International Music...