Ο 40χρονος είχε μπει στο Δ.Σ. και μετά τη συγκρότησή του σε σώμα, αναδείχθηκε από τα υπόλοιπα μέλη, ο άνθρωπος που θα έχει λόγο στα θέματα των ποδοσφαιριστών.
Αντιπρόεδρος του ΠΣΑΠ θα είναι ο Κώστας Κατσουράνης, ενώ μέλη επίσης του συνδικαλιστικού οργάνου των επαγγελματιών ποδοσφαιριστών θα είναι οι Κώστας Κιάσος, Κώστας Κωνσταντινίδης, Γιάννης Λαζανάς, Κώστας Πούλιος, Διονύσης Δημόπουλος, Σταμάτης Συρίγος και Άγγελος Βέρτζος.
ΟΚΑ Αρκάδι: “Μεγάλη τιμή και για το κρητικό βόλεϊ ο Εμμ. Παρασκευόπουλος”
Το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ Κ18 έχει ολοκληρωθεί και αυτό που έμεινε σε όλους είναι οι μνήμες. Για άλλους καλές και...