![](/uploads/news/10-08-2013/OFA.jpg)
Νέα αποκτήματα από την ομάδα των Αρμένων είναι: ο Γιάννης Συνολάκης (από Δόξα Πλατανιά), Μανόλης Γαγάνης (από Αστέρα), Σπύρος Τσιούνης (Νέα Πέραμο) ενώ βρίσκεται κοντά και σε δυο νεαρούς ποδοσφαιριστές από τα Μισίρια, αλλά και ένα έμπειρο πρώην ποδοσφαιριστή του.
Παρελθόν όμως αποτελούν οι: Στέλιος Φραγκιαδάκης (Ρούσικα), Λευτέρης Δαμβακεράκης (Ψηλορείτης), Ντ. Τσιλιγκάκης (Αλφά), Ιορδ. Κουνατίδης (Θεσ/κη), Κλ. Τσακάλι (Αστέρα). Επίσης αμφιβολίες υπάρχουν για τους Λ. Κολυβάκη (από υποχρεώσεις σπουδών, στρατού).