Σήμερα το Δ.Σ. της ΕΠΟ για τους δευτεραθλητές της Γ’ Εθνικής
Με συγκρατημένη αισιοδοξία περιμένουν για σήμερα την τελεσίδικη απόφαση της ΕΠΟ οι δευτεραθλητές της Γ’ Εθνικής, προκειμένου να ξεκινήσουν τη μίνι προετοιμασία τους για τα μπαράζ ανόδου στη Φούτμπολ Λιγκ.
Η πρόταση του Άρη πριν από λίγες μέρες, βρήκε αντίκρισμα στο Διοικητικό Συμβούλιο της δεύτερης τη τάξει Λίγκας του ελληνικού ποδοσφαίρου την περασμένη Παρασκευή κι έτσι, οι ενδιαφερόμενες ομάδες (Άρης, ΑΕ Καραϊσκάκης, Παναργειακός, Κηφισιά) είναι όλες αυτιά.