Η Αντιπεριφερειάρχης Ρεθύμνης, κα Μαρία Λιονή, θα μεταβεί αύριο στη Βιέννη, όπου και θα παραμείνει μέχρι την Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020, για να εκπροσωπήσει την Περιφέρεια Κρήτης στη διεθνή έκθεση Τουρισμού της Βιέννης «Ferien Messe».
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...