Μεταγραφών συνέχεια στην Ασή Γωνιά που ανακοίνωσε την απόκτηση του Γιάννη Βασιλείου. Ο 19χρονος επιθετικός αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στην Επισκοπή 2010.
«Ο Α.Ο. Ασή Γωνιάς ανακοινώνει την απόκτηση του 19χρονου επιθετικού Γιάννη Βασιλείου από την Επισκοπή 2010. Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε Καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες», αναφέρει χαρακτηριστικά η ανακοίνωση των νεοφώτιστων στην Α’ ΕΠΣΡ.
Οι νεοφώτιστοι στοχεύουν στη δημιουργίας μίας άκρως ανταγωνιστικής ομάδας και το πλάνο δημιουργίας του ρόστερ βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη. Μάλιστα, η μεταγραφή του Γιάννη Βασιλείου ήρθε να ακολουθήσει αυτές των Βασίλη Καλαμούκη, Θοδωρή Γασπαράκη και Φώτη Ανδρουλιδάκη.