Δύο νεαρούς ποδοσφαιριστές ανακοίνωσε η ομάδα της Επισκοπής 2010 προκειμένου να βοηθηθεί για τη συνέχεια στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας και παράλληλα να βοηθηθούν και τα ίδια τα παιδιά λαμβάνοντας πλούσιες εμπειρίες. Η ανακοίνωση ανέφερε χαρακτηριστικά: «Ο ΑΟ Επισκοπής 2010 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με δύο ποδοσφαιριστές, τον Σταύρο Βουμβουλάκη και τον Σέρτζιο Μπιλίκμπασι. Ο πρώτος έχει γεννηθεί το 2003 και αγωνιζόταν ως τερματοφύλακας στον Νέο Αστέρα και ο δεύτερος είναι γεννημένος το 2001 και προέρχεται από τον ΟΦ Αρμένων όπου αγωνιζόταν ως ακραίος μέσος.
Ο σύλλογός μας τους καλωσορίζει και τους εύχεται υγεία με πολλές ομαδικές και ατομικές επιτυχίες».