Στην μονάδα covid του νοσοκομείου Ρεθύμνου νοσηλεύεται από το απόγευμα ένας 48 άνδρας ο οποίος σήμερα διαγνώστηκε θετικός στον κορονοϊό. Σύμφωνα με τις συστάσεις των γιατρών κρίθηκε απαραίτητη η νοσηλεία του στη κλινική.
Νέα προβλήματα υδροδότησης στο κέντρο του Ρεθύμνου
Νέα προβλήματα υδροδότησης καταγράφονται στην πόλη του Ρεθύμνου. Όπως φαίνεται από τις φωτογραφίες που μας απέστειλαν αναγνώστες η ζημιά είναι...