Φινάλε του α’ γύρου της τελικής φάσης στο εφηβικό πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΚ έχουμε το Σάββατο, με το Ρέθυμνο BC να φιλοξενεί τον Εργοτέλη. Το πρώτο τζάμπολ του σημερινού ματς είναι προγραμματισμένο στις 13:00 στο «Μελίνα Μερκούρη» και οι Ρεθεμνιώτες θα κυνηγήσουν την πρώτη τους νίκη. Μέχρι στιγμής έχουν ηττηθεί από Αναγέννηση και Ηράκλειο.
Με ποδόσφαιρο ξεκινούν οι Ολυμπιακοί Αγώνες
Όλα τα βλέματα των ανθρώπων στον πλανήτη γη θα είναι στραμμένα στην τελετή έναρξης του μεγαλύτερου αθλητικού γεγονότος της τελευταίας...