Στο τοπικό πρωτάθλημα των Χανίων και για τις υπηρεσίες της Δόξας Αποκορώνου θα δουλεύει από τούδε και στο εξής ο Σταύρος Καλαϊτζιδάκης. Ο έμπειρος προπονητής αποδέχθηκε την πρόταση και πηγαίνει σ’ ένα πρωτάθλημα που μπορεί να μην το γνωρίζει και πολύ καλά αλλά που έχει διάθεση να προωθήσει παιδιά και να φτιάξει μια ανταγωνιστική ομάδα.
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....