Θα θυμάστε το σλόγκαν «κολλημένοι με την μπάλα»… Στην προκειμένη περίπτωση, υπάρχει μια μικρή διαφοροποίηση, καθώς οι σύμβουλοι της ομάδας των Περιβολίων είναι… «κολλημένοι με τον Άρη».
Άλλοι για Χίο τράβηξαν κι άλλοι για Μυτιλήνη, άλλοι για τα αγαπημένα τους χωριά κι άλλοι για να ανέβουν στα βουνά… Πολλά είδαμε και θαυμάσαμε μέσω facebook, όπου ο καθένας τραβούσε μια selfie κι απαθανάτιζε τον τρόπο με τον οποίο διασκέδασε την ημέρα του Πάσχα.
Αντιθέτως, σχεδόν σύσσωμο το Δ.Σ. του Άρη, ψήφισε «γήπεδο». Οι παράγοντες του ρεθεμνιώτικου Σωματείου, έψησαν, χόρεψαν και τραγούδησαν στα γραφεία του Συλλόγου, που εδρεύουν στο γήπεδο των Μισιρίων.
Το πιο ωραίο θα ήταν να τους βλέπαμε, αμέσως μετά να παίζουν μπάλα, για ν’ αποβάλλουν μερικές τοξίνες…