ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ 27ΧΡΟΝΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ
Συμφώνησαν Δόξα Πλατανέ και Σπύρος Τσιούνης
Παίκτης της Δόξας Πλατανέ θα πρέπει να θεωρείται ο Σπύρος Τσιούνης. Η ρεθεμνιώτικη ομάδα συμφώνησε σε όλα με τον 27χρονο αμυντικό χαφ, ενισχύοντας κατά πολύ τη μεσαία της γραμμή.
Ο έμπειρος αμυντικός χαφ έχει αγωνιστεί ξανά σε ομάδα του Ρεθύμνου και δη στον ΟΦ Αρμένων. Αυτή τη φορά θα επιστρέψει για λογαριασμό της Δόξας Πλατανέ. Μεταξύ άλλων έχει αγωνιστεί σε Νέα Πέραμο, Βύζαντα Μεγάρων, Άρη Μεγάρων και Άτταλο Νέας Περάμου.