Συναυλία Ψαραντώνη στο Ατσιπόπουλο
Συναυλία με τον Ψαραντώνη θα πραγματοποιηθεί στο Ατσιπόπουλο τη Δευτέρα 26 του Ιούνη στις 9:30 το βράδυ στην αυλή του Νέου Γυμνασίου – Λυκείου Ατσιποπούλου.
Μαζί του θα είναι οι:
Ξυλούρης Γιώργης (Ψαρογιώργης)
Ξυλούρης Λάμπης (Ψαρολάμπης)
Ξυλούρης Νίκος
Ξυλούρης Αντώνης
Παπατζανής Γιάννης.
Τιμή Εισόδου: 10€
Προπώληση: 8€ στα καταστήματα: «Σύνολο – Λιανδρής» – Μοάτσου 46, «Οργανοποιείο Παπαλεξάκη» – Δημακοπούλου 6, «Πρακτορείο ΟΠΑΠ – Σπιθουράκη» – Ατσιπόπουλο, Κιόσκι Δήμου Ρεθύμνου – Πλατεία Τεσσάρων Μαρτύρων.