Μέχρι την Παρασκευή η διανομή φρούτων στους πολύτεκνους
Ο Σύλλογος Γονέων Πολυτέκνων Νομού Ρεθύμνης, ανακοινώνει στα μέλη του ότι ξεκίνησε από χθες η διανομή μήλων. Δικαιούχοι είναι όλα τα μέλη του συλλόγου ανεξαρτήτως εισοδήματος. Τα μέλη του συλλόγου θα μπορούν να παραλάβουν τα μήλα με την προσκόμιση της πολυτεκνικής κάρτας, θεωρημένη. Η διανομή θα γίνεται έως Παρασκευή 14-11-14 ώρα 9:00-1:00 το μεσημέρι. Πληροφορίες στο τηλέφωνο: 28310 22430.