Σαββατοκύριακο εξελίξεων στο Ρέθυμνο Cretan Kings, μιας και πάρθηκαν μία σειρά από πολύ σοβαρές αποφάσεις. Αποφάσεις που αφορούν αποκλειστικά στον ελληνικό κορμό της ομάδας. Τα τυπικά απομένουν για τη διετή επέκταση της συνεργασίας με τον Χάρη Γιαννόπουλο, ενώ παράλληλα σε προχωρημένο στάδιο βρίσκονται οι διαπραγματεύσεις με τον Σταύρο Σχίζα. Επίσης, οι Ρεθεμνιώτες εγκαταλείπουν οριστικά την περίπτωση του Χρήστου Σαλούστρου.
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....