Μαζί με την ακαδημία του Κώστα Ανυφαντάκη στο «Πάρκο του αθλητισμού», ο ΑΟ Επισκοπής κηρύσσει την έναρξη της αγωνιστικής σεζόν 2014-15, των ακαδημιών του στο ομώνυμο χωριό και στο γήπεδο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης», αυτή τη Δευτέρα, 1 Σεπτέμβρη στις 16.00.
Από την πρώτη μέρα, την παραπάνω ώρα, θα γίνονται και οι νέες εγγραφές των παιδιών που θέλουν να ενταχθούν στο σύλλογο. Τα μικρά τμήματα θα αφορούν παιδιά ηλικίας από 5-15 ετών.
Ο ΑΟ Επισκοπής που ακολουθεί πιστά το πρόγραμμα των τελευταίων ετών, έχει εξειδικευμένο προσωπικό στο χώρο του ποδοσφαίρου. Διευθυντής ακαδημιών του ΑΟ Επισκοπής είναι ο Γιώργος Καλλιγιάννης (πτυχιούχος ΤΕΦΦΑ με ειδικότητα στο ποδόσφαιρο) ενώ υπεύθυνος στα αγωνιστικά τμήματα είναι ο Βασίλης Αθανασιάδης (προπονητής ΟΥΕΦΑ Γ’).
Οι πρώτες μέρες προπόνησης έχουν καθοριστεί για τη Δευτέρα, την Τετάρτη και την Παρασκευή και ουσιαστικά αυτή η πρώτη εβδομάδα, αποτελεί τον χρόνο προσαρμογής των παιδιών, προκειμένου να χωριστούν σε γκρουπ.
Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλ. 6974 246362 και 28310 25520.