Με τα δύο τέρματα που σημείωσε ο Θανάσης Τοπούζης μέσα στο Περιστέρι και στο γήπεδο του Ηφαίστου κόντρα στον Άγιο Ιερόθεο, όχι μόνο βοήθησε την ομάδα του να πάρει ένα πολύτιμο τρίποντο αλλά ώθησε και τον ίδιο του τον εαυτό να αναρριχηθεί στην κορυφή των σκόρερς του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Ο στράικερ του Ερμή έχει ήδη φτάσει τα 7 τέρματα και προελαύνει μπροστά από τον Τάσο Τριανταφύλλου του ΠΟΑ (έχει 5) και του Μπεσού της Προοδευτικής που δείχνει και ‘κεινος το τελευταίο διάστημα να βρίσκει συχνά δίχτυα.
Η μάχη των σκόρερ:
1. Τοπούζης Ερμής Ζωνιανών 7
2. Τριανταφύλλου Ατσαλένιος 5
3. Μπεσού Προοδευτική 4
4. Πανούσης Αγ. Ιερόθεος 3
-. Σαγανάς Αγ. Ιερόθεος 3
-. Σούφλας Αγ. Ιερόθεος 3
-. Ρουμπάκης Ατσαλένιος 3
-. Λεάλ Εργοτέλης 3
-. Ιωάννου Ηλυσιακός 3
-. Σπάρταλης Ιάλυσος 3
-. Αργυρίου Ιωνικός 3
-. Σαπαλίδης Ιωνικός 3
-. Βαζέχα Θύελλα Ραφήνας 3
-. Χαρακτίδης Θύελλα Ραφήνας 3
-. Περγιάλης Πανθηραϊκός 3
-. Αμανατίδης Ρόδος 3
-. Ποτουρίδης Τριγλία Ραφήνας 3