Την ευκαιρία να απολαύσουν τις καλοκαιρινές διακοπές τους, κάνοντας αυτό που αγαπάνε περισσότερο δίνει στους μικρούς αθλητές της η ακαδημία του Αστέρα Ρεθύμνου.
Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, η ακαδημία του Αστέρα Ρεθύμνου, από τη Δευτέρα 18 Ιουνίου θα ανοίξει τις πύλες της για να υποδεκτεί τους μικρούς Αστέρες που θα παίξουν ποδόσφαιρο, θα κάνουν καλοκαιρινές βουτιές, για όλο το διάστημα των διακοπών καθημερινά από τις 09.00-14.00.
Ξεχωριστή αναφορά οφείλει να γίνει στο μικρό γεύμα -τύπου δεκατιανού- που θα παρέχεται από τους ανθρώπους της διοίκησης του συλλόγου, με τη σφραγίδα και την ποιότητα του Γευσήνους. Επίσης ιδιαίτερη τιμή αποτελεί η στήριξη της εταιρείας Περνιετάκη και της εταιρείας ενδυμάτων Macron.
Υπεύθυνος προγράμματος Μπαστάκης Γιώργος.
Τηλ.: 6979576390.