Ανανεώσεων συνέχεια στον ΟΦΑ, καθώς παίκτες των Αρμένων θα παραμείνουν και τη νέα χρονιά οι Βαρδής Μενιουδάκης, Κώστας Κλειδής και Δημήτρης Καρράς. Άπαντες συμφώνησαν σε όλα με τους διοικούντες και στη συνέχεια ανακοινώθηκε και επίσημα η παραμονή τους: «Η ομάδα μας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τους ποδοσφαιριστές Βαρδή Μενιουδάκη, Κωνσταντίνο Κλειδή και Δημήτρη Καρρά, οι οποίοι και θα φορούν την φανέλα της και για τη νέα χρονιά.
Ο Βαρδής Μενιουδάκης είναι τερματοφύλακας, γεννημένος στις 15/12/1994 και πέρυσι αγωνίστηκε σε 14 παιχνίδια πρωταθλήματος και 1 παιχνίδι Κυπέλλου ΕΠΣΡ. Ο Κωνσταντίνος Κλειδής είναι αμυντικός μέσος, γεννημένος στις 27/08/1998 και πέρυσι αγωνίστηκε σε 7 παιχνίδια πρωταθλήματος και 1 παιχνίδι Κυπέλλου ΕΠΣΡ. Ο Δημήτρης Καρράς είναι ακραίος αμυντικός, γεννημένος στις 23/12/1998 και πέρυσι αγωνίστηκε σε 8 παιχνίδια πρωταθλήματος και 2 παιχνίδια Κυπέλλου ΕΠΣΡ».
Μετά την ανανέωση της συνεργασίας, ο Βαρδής Μενιουδάκης έκανε δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα των Αρμένων: «Είμαι χαρούμενος που ανανέωσα και θα συνεχίσω για μία ακόμη φορά να αγωνίζομαι στον ΟΦ Αρμένων. Εύχομαι αυτή η χρονιά να είναι καλύτερη από την περυσινή. Είναι θετικό που το μεγαλύτερο μέρος του βασικού κορμού έχει παραμένει και θα είμαστε πιο δεμένοι σαν ομάδα, για να κυνηγήσουμε να πετύχουμε τους στόχους μας».
Επίσης, ο Κώστας Κλειδής τόνισε: «Είμαι πολύ χαρούμενος που παρέμεινα στην ομάδα και εύχομαι να εκπληρωθούν οι στόχοι της ομάδας από την φετινή μας προσπάθεια. Θέλουμε στην ομάδα να υπάρχει καλό κλίμα, με καλή συνεργασία και φυσικά υγεία πάνω από όλα σε όλους».
Τέλος, από την πλευρά του ο Δημήτρης Καρράς επεσήμανε: «Είμαι χαρούμενος που ανανέωσα με την ομάδα του ΟΦ Αρμένων. Εύχομαι υγεία σε όλους, καλή συνεργασία και όμορφο κλίμα για τη νέα χρονιά, ώστε όλοι μαζί σαν μια γροθιά να κυνηγήσουμε κάθε στόχο που θα βάλουμε».