Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού Σχολείου Πανόρμου ευχαριστούν θερμά τα εμπορικά καταστήματα Περάματος και Πανόρμου για την ευγενική προσφορά παιχνιδιών και παιδικών ρούχων, τα οποία συγκεντρώθηκαν στα πλαίσια του ετήσιου χριστουγεννιάτικου παζαριού που πραγματοποιήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου και τα οποία με μεγάλη χαρά θα προσφερθούν τις επόμενες μέρες στον Ερυθρό Σταυρό στο Ρέθυμνο με σκοπό να δώσουν χαρά και χαμόγελο!
Ευχαριστούμε που στηρίξατε την προσπάθειά μας και ευχόμαστε σε όλους σας Καλές Γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος!
Από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων