Μαθητές λυκείου από το 2ο ΕΠΑΛ Ρεθύμνου, με τη συνοδεία των καθηγητών τους, την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου έβαλαν στο δισάκι τους την δίψα για γνώση για την εθελοντική αιμοδοσία και επισκέφτηκαν τα γραφεία μας για να ενημερωθούν. Στην αίθουσά μας τους υποδέχτηκαν μέλη του διοικητικού συμβουλίου και το μέλος της επιστημονικής μας επιτροπής κυρία Όλγα Γραφάκου. Η κυρία Γραφάκου με μία μοναδική δεξιοτεχνία τους κέρασε το κρασί της γνώσης για την εθελοντική αιμοδοσία και έλυσε τις απορίες τους.
Ευχαριστούμε θερμά.
Από τον Σύλλογο «Δότες Ζωής»