Το 2ο Τουρνουά ποδοσφαίρου 7Χ7 βρίσκεται στα σκαριά στην περιοχή του Σπηλίου. Ο ΑΟ Σπηλίου ανέλαβε για μία ακόμη χρονιά να διοργανώσει μία ποδοσφαιρική εκδήλωση, η οποία θα κρατήσει για αρκετές ημέρες. Πιο συγκεκριμένα, από τις 14 Ιουλίου έως και τις 3 Αυγούστου, θα πραγματοποιούνται αγώνες με παράλληλες δραστηριότητες όπως αγώνες ποδοβόλεϊ, διαγωνισμός δεξιοτήτων κ.ά.
Για δηλώσεις συμμετοχής μπορεί ο οποιοσδήποτε να καλεί στα τηλ. 6974844533 ως τις 13 Ιουλίου.