Ο Δήμος Αμαρίου ενημερώνει ότι η προγραμματισμένη συναυλία του Δημήτρη Μπάση και του Μανόλη Ανδρουλιδάκη, που θα πραγματοποιούνταν σήμερα 8 Αυγούστου στο Δημοτικό Θέατρο Αποστόλων, αναβάλλεται λόγω της δύσκολης κατάστασης που επικρατεί στην περιοχή από χθες εξαιτίας του εκτεταμένου πύρινου μετώπου. Η νέα ημερομηνία θα ανακοινωθεί σύντομα.
«9η Γη Μυλοποτάμου»
Ο πολιτιστικός επιμορφωτικός σύλλογος Περάματος σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης, τον δήμο Μυλοποτάμου και το επιμελητήριο Ρεθύμνου, διοργανώνει στην...