Την εκδήλωση Bubble Show διοργανώνει ο Συνεταιρισμός Τζεπέτο το Σάββατο 9 Ιουνίου και ώρα 19:00 στον χώρο του (Kατεχάκη και Χειμάρας, πεζόδρομος Φορτέτζα).
Μέσα από ένα χαρούμενο και διαδραστικό πρόγραμμα τα παιδιά θα έρθουν σε επαφή με τον κόσμο της σαπουνόφουσκας! Θα γνωρίσουν αυτόν τον μαγικό κόσμο μέσα από αμέτρητα είδη και μεγέθη σαπουνόφουσκας, θα τις απολαύσουν, θα παίξουν μαζί τους και θα τις κυνηγήσουν. Θα αποκτήσουν μαλλιά από αφρό σαπουνιού και αφού κάνουμε γιγαντιαίες φούσκες στο τέλος θα μπουν μέσα σ’ αυτές.
Ένα άκρως εντυπωσιακό υπερθέαμα που μαγεύει μικρούς και μεγάλους, υπόσχεται το Τζεπέτο.
Προτεινόμενη συνεισφορά: 5 ευρώ.
Πληροφορίες /κρατήσεις: 690 641 9699.