Ένας διαφορετικός αγώνας, ξεχωριστά χαρούμενος ιδίως για τα παιδιά θα πραγματοποιηθεί αυτή την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου στις 16.00 στον προαύλιο χώρο του 1ου Λυκείου Ρεθύμνου.
Πρωταγωνιστής θα είναι ο Όμιλος Κλασσικού Αθλητισμού “Πρέβελης” που με τη στήριξη της Περιφέρειας Κρήτης συνδιοργανώνουν αυτό το γεγονός. Συγκεκριμένα θα κάνουν πραγματικότητα τον χριστουγεννιάτικο αγώνα πατινιών που θα τελεί υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τροχοσανίδας. Οι συμμετέχοντες θα έχουν τη δυνατότητα συμμετοχής στον αγώνα, αλλά και σε παιγνιώδεις δράσεις που θα στηθούν από τον σύλλογο.
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...