20 °C Rethymno, GR
07/10/2022

Έγινε η κλήρωση στην SL.2 – Με Ολυμπιακό Β’ ξεκινάει η Επισκοπή!

Με αντίπαλο τον Ολυμπιακό Β’ στην πρεμιέρα της SL2 η οποία υπολογίζεται ότι θα ξεκινήσει στις 16 Οκτωβρίου ξεκινάει η Επισκοπή.

Η ρεθεμνιώιτκη ομάδα ανήκει στον β’ όμιλο που περιέχει15 ομάδες, άρα μ’ ένα πρωτάθλημα 30 αγωνιστικών.

Το πρόγραμμα στον β’ όμιλο της SL2

Η 1η αγωνιστική /16η αγωνιστική
Επισκοπή – Ολυμπιακός Β’
Εργοτέλης – Προοδευτική
Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαγόρας – Κηφισιά
Απόλλων Σμ. – ΑΕΚ Β’
Καλαμάτα – Ηρόδοτος
Χανιά – Παναχαϊκή
Καλλιθέα – Ρεπό

2η αγωνιστική /17η αγωνιστική
Προοδευτική – Καλλιθέα
ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης
Κηφισιά – Αιγάλεω
ΑΕΚ Β’ – Διαγόρας
Ηρόδοτος Απόλλων Σμ.
Ολυμπιακός Β», Καλαμάτα
Παναχαϊκή – Επισκοπή
Ρεπό: Χανιά

3η αγωνιστική / 18η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΟΦ Ιεράπετρας
Εργοτέλης – Κηφισιά
Αιγάλεω – ΑΕΚ Β’
Διαγόρας – Ηρόδοτος
Απόλλων Σμ. – Ολυμπιακός Β΄
Καλαμάτα – Παναχαϊκή
Επισκοπή – Χανιά
Ρεπό: Προοδευτική

4η αγωνιστική / 19η αγωνιστική
Κηφισιά – Καλλιθέα
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
Χανιά – Καλαμάτα
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμ.
Ολυμπιακός Β’ – Διαγόρας
Ηρόδοτος – Αιγάλεω
ΑΕΚ Β’ – Εργοτέλης
Ρεπό: Επισκοπή

5η αγωνιστική /20η αγωνιστική
Καλλιθέα – ΑΕΚ Β’
Εργοτέλης – Ηρόδοτος
Αιγάλεω – Ολυμπιακός
Διαγόρας – Παναχαϊκή
Απόλλων Σμ. – Χανιά
Καλαμάτα – Επισκοπή
Προοδευτική – Κηφισιά
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

6η αγωνιστική / 21η αγωνιστική
Ηρόδοτος- Καλλιθέα
ΑΕΚ Β’ – Προοδευτική
Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας
Επισκοπή – Απόλλων Σμ
Χανιά – Διαγόρας
Παναχαϊκή – Αιγάλεω
Ολυμπιακός Β’ – Εργοτέλης
Ρεπό: Καλαμάτα

7η αγωνιστική / 22η αγωνιστική
Καλλιθέα – Ολυμπιακός Β»
Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Αιγάλεω – Χανιά
Διαγόρας – Επισκοπή
Απόλλων Σμ. – Καλαμάτα
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΚ Β’
Προοδευτική – Ηρόδοτος
Ρεπό: Κηφισιά

8η αγωνιστική /23η αγωνιστική
Παναχαϊκή – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Β’ – Προοδευτική
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΚ Β’ – Κηφισιά
Καλαμάτα – Διαγόρας
Επισκοπή – Αιγάλεω
Χανιά – Εργοτέλης
Ρεπό: Απόλλων Σμ.

9η αγωνιστική /24η αγωνιστική
Καλλιθέα – Χανιά
Εργοτέλης – Επισκοπή
Αιγάλεω – Καλαμάτα
Διαγόρας – Απόλλων Σμ.
Κηφισιά – Ηρόδοτος
ΟΦ Ιεράπετρας – Ολυμπιακός Β’
Προοδευτική – Παναχαϊκή
Ρεπό: ΑΕΚ Β’

10η αγωνιστική /25η αγωνιστική
Επισκοπή – Καλλιθέα
Χανιά – Προοδευτική
Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας
Ολυμπιακός Β’ – Κηφισιά
Ηρόδοτος – ΑΕΚΒ’
Απόλλων Σμ. – Αιγάλεω
Καλαμάτα – Εργοτέλης
Ρεπό: Διαγόρας

11η αγωνιστική /26η αγωνιστική
Καλλιθέα – Καλαμάτα
Εργοτέλης – Απόλλων Σμ.
Αιγάλεω – Διαγόρας
ΑΕΚ Β’ – Ολυμπιακός Β’
Κηφισιά – Παναχαϊκή
ΟΦ Ιεράπετρας – Χανιά
Προοδευτική – Επισκοπή
Ρεπό: Ηρόδοτος

12η αγωνιστική / 27η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Καλλιθέα
Καλαμάτα – Προοδευτική
Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας
Χανιά – Κηφισιά
Παναχαϊκή – ΑΕΚ Β’
Ολυμπιακός Β’ – Ηρόδοτος
Διαγόρας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αιγάλεω

13η αγωνιστική /28η αγωνιστική
Καλλιθέα – Διαγόρας
Εργοτέλης – Αιγάλεω
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
ΑΕΚ Β’ – Χανιά
Κηφισιά – Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα
Προοδευτική – Απόλλων Σμ.
Ρεπό: Ολυμπιακός Β’

14η αγωνιστική / 29η αγωνιστική
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Διαγόρας – προοδευτική
Απόλλων Σμ. – ΟΦ Ιεράπετρας
Καλαμάτα – Κηφισιά
Επισκοπή – ΑΕΚ Β’
Χανιά – Ηρόδοτος
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β’
Ρεπό: Εργοτέλης

15η αγωνιστική /30η αγωνιστική
Καλλιθέα – Εργοτέλης
Ολυμπιακός – Χανιά
Ηρόδοτος – Επισκοπή
ΑΕΚ Β’ – Καλαμάτα
Κηφισιά – Απόλλων Σμ.
ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας
Προοδευτική – Αιγάλεω
Ρεπό: Παναχαϊκή