Την Τετάρτη στις 19.00 εγκαινιάζεται το εκλογικό κέντρο του συνδυασμού «Μαζί για την αλλαγή» με επικεφαλής την Ειρήνη Κουτσαλεδάκη. Το εκλογικό κέντρο βρίσκεται στην συμβολή των οδών Μοάτσου και Χατζηδάκη 27. «Εγκαινιάζουμε το εκλογικό μας κέντρο. Εγκαινιάζοντας παράλληλα νέα εποχή, με τον Δήμο μας ανοιχτό για όλους τους συμπολίτες μας. Όλοι μαζί τολμάμε να αλλάξουμε το Ρέθυμνο! Σας περιμένουμε!», αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση.
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...