Το Ρέθυμνο θα επισκεφτεί την Πέμπτη 7 Απριλίου ο Επικεφαλής της Επιτροπής για την αυτοοργάνωση του Κινήματος και βουλευτής Χαλκιδικής Απόστολος Πάνας.
Συγκεκριμένα το μεσημέρι της Πέμπτης θα συναντηθεί με τοπικούς φορείς και στελέχη του Κινήματος,
ενώ το βράδυ της ίδιας μέρας στις 8:00μ.μ. θα είναι κεντρικός ομιλητής σε ανοικτή πολιτική εκδήλωση στο Επιμελητήριο Ρεθύμνου με θέμα: «Αυτοοργάνωση και πορεία προς το συνέδριο».
Μ. Χνάρης: «Ζωτικής σημασίας για το Ρέθυμνο η προμήθεια ταρτάν για το γήπεδο Γάλλου»
Προγραμματισμένη επίσκεψη πραγματοποίησε, ο Βουλευτής Ρεθύμνης του ΠΑΣΟΚ - Κινήματος Αλλαγής, Μανόλης Χνάρης, στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Γάλλου καθώς και στο...