Έτσι όπως έγιναν τα πράγματα με τις απαιτήσεις της πολιτείας να συμπληρωθούν απαραίτητα τα μητρώα των συλλόγων προκειμένου οι ομάδες και συνεπώς και τα γήπεδά τους να έχουν υπόσταση, μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε λίγο για να χαρούμε βλέποντας τους παίκτες να κάνουν σέντρα. Αυτή προφανώς και θα “πάει” πίσω τουλάχιστον τρεις εβδομάδες έως ότου δούμε τί μέλλει γενέσθαι στη Γ.Σ. της ΕΠΟ. Εκεί συνήθως υπάρχει αποτέλεσμα.
Στην Α’ κατηγορία αναμένεται να διεξαχθεί σήμερα Τετάρτη στις 15.00 η κλήρωση στα γραφεία της ΕΠΣΡ. Επί της ουσίας, η κλήρωση για την κατηγορία επαναλαμβάνεται αφού η κυριακάτικη ακυρώθηκε.
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...