Μία ακόμη ανακοίνωση, αυτή τη φορά επιστροφής ποδοσφαιριστή, ανήγγειλε η Δόξα Πλατανέ. Ο λόγος για τον Νίκο Λάριο, τον ακραίο αμυντικό της ομάδας του Πλατανέ που γυρίζει έπειτα από 6 μήνες ως ένας εκ των στρατιωτών της. Ο Λάριος έχει προσφέρει τα δέοντα για περίπου δύο δεκαετίες τις υπηρεσίες του στο σωματείο των ανατολικών προαστίων. Είναι φυσικό κι επόμενο η επιστροφή του αυτή να γεμίζει με χαμόγελα όλους τους φίλους που είναι έτοιμοι να τον υποδεχθούν.
“Η Δόξα Πλατανέ ανακοινώνει την επιστροφή του ποδοσφαιριστή Νίκου Λάριου.
Ο 31χρονος αμυντικός είναι από τους πιο πιστούς «στρατιώτες» της ομάδας μας, αφού φοράει τη φανέλα της Δόξας για περισσότερα από 20 χρόνια. Ανδρώθηκε ποδοσφαιρικά στην Δόξα, ξεκινώντας από την ηλικία των 9 ετών και έκτοτε «ρίζωσε» εκεί. Είναι αναπόσπαστο μέλος της οικογένειας μας και θα συνεχίσει να φορά την πορτοκαλί φανέλα, έπειτα από… το μίνι διάλειμμα στον β’ γύρο της περσινής περιόδου.
Η Δόξα Πλατανέ ευχαριστεί θερμά τον Νίκο Λάριο για την αγάπη και την αφοσίωση του στην ομάδα, ευχόμενη υγεία και πολλές επιτυχίες.”
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...