Ενόψει των εορταστικών εκδηλώσεων για τον προστάτη του Σώματος της ΕΛ.ΑΣ Άγιο Αρτέμιο, η Ένωση Αστυνομικών Υπάλληλων Ρεθύμνου σε συνεργασία με τους «Δότες Ζωής» θα πραγματοποιήσει εθελοντική αιμοδοσία, υπέρ της Τράπεζας αίματος της ΕΛ.ΑΣ. στον χώρο του Γενικού Νοσοκομείου τις ακόλουθες ημερομηνίες: 19, 20 και 21 Οκτωβρίου κατά τις ώρες 08:30-13:00 (την 19-10-2022 και κατά τις ώρες 16:00-19:00).
Παρουσιάστηκε η πρώτη φάση της μελέτης οριοθέτησης οικισμών του δήμου Αγίου Βασιλείου
Ολοκληρώθηκε η Α΄ φάση της μελέτης οριοθέτησης οικισμών του δήμου Αγίου Βασιλείου όπως αυτή παρουσιάστηκε από τον μελετητή σε σύσκεψη...