Το πάλεψε όσο γινόταν ο γυναικείος ΝΟΡ αλλά δεν τα κατάφερε στο πόλο της Α1. Έχασε το μεγάλο ντέρμπι από την ΑΕΚ στα Χανιά με 11-12 με τις κιτρινόμαυρες να ξεφεύγουν ακόμη περισσότερο (έφτασαν τους 10β.) αφήνοντας τον ΝΟΡ στους 4β. στην τελευταία θέση.
Τα 8λεπτα: 2-3, 3-1, 3-4, 3-4.
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Οδ. Μπαριωτάκης): Πουλοπούλου, Λαμπαθάκη, Ντόιλ 7, Κυριακάκη, Μαρία Φαρμάκη 1, Τσιουγκρή 1, Ζαφειράκη, Σάντσεζ 2, Στέλλα Λιμπιτάκη, Έλενα Φαρμάκη, Αννα Λιμπιτάκη, Ευαγ.Λιμπιτάκη..
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....