Σε σοβαρή κατάσταση μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Ρεθύμνου ένας 22χρονος που τραυματίστηκε στο τροχαίο ατύχημα που σημειώθηκε στις 9 περίπου το βράδυ στην περιοχή του Καβρού. Ο νεαρός σύμφωνα με πληροφορίες οδηγούσε μοτοσυκλέτα όταν για άγνωστο λόγο έπεσε πάνω σε τζιπ.
Σε χαμηλά επίπεδα παραμένει η κτηματογράφηση στον νομό Ρεθύμνου
Και ενώ τα χρονικά περιθώρια στενεύουν, καθώς στις 30 Νοεμβρίου λήγει η παράταση που έχει δοθεί από το αρμόδιο υπουργείο...