Σε πολύ καλό κλίμα πραγματοποιήθηκε την περασμένη Πέμπτη (4-5) η σύσκεψη της ΕΠΣΡ με εκπροσώπους των δύο φιναλίστ για τον τελικό κυπέλλου ΕΠΣΡ ανάμεσα στον ΑΟΝ Αστέρα – και Ρεθυμνιακό ΑΟ, που θα διεξαχθεί σήμερα Σάββατο (6-5-2023).
Στα γραφεία της ΕΠΣΡ ο πρόεδρος κ. Τίτος Χνάρης, ο Γεν. Γραμματέας κ. Δασκαλομαρκάκης Γεώργιος, η Ταμίας κα. Ντόρμπαρη-Δεσποτοπούλου Αικατερίνη και το μέλος κ. Κουργιαντάκης Δημήτριος υποδέχθηκαν τους εκπροσώπους των δύο φιναλίστ, κ.κ. Παπαδάκη Νικόλαο (πρόεδρος), Μανουσάκη Κωνσταντίνο (Γεν. Αρχηγός) του ΑΟΝ Αστέρα και Παπαδάκη Κωνσταντίνο (Πρόεδρος), Μανωλακάκη Γεώργιο (Τεχνικός Διευθυντής) του Ρεθυμνιακός ΑΟ. “Παρών” στη σύσκεψη ήταν και ο Πρόεδρος της ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣΡ κ. Δελήμπασης Κυριάκος.
Επιστροφή Ηλία Χνάρη στο Πέραμα
Τη μικρή διαδρομή, Μελιδόνι - Πέραμα θα κάνει ο Ηλίας Χνάρης. Ο έμπειρος αμυντικός μέσος επιστρέφει έναν χρόνο μετά, στον...