Με κάθε επισημότητα το Ρέθυμνο τιμά την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου. Η παρέλαση πραγματοποιείται στην κεντρική λεωφόρο Κουντουριώτη παρουσία πλήθους κόσμου. Την κυβέρνηση εκπροσωπεί ο Γ.Γ. Εσωτερικών και Οργάνωσης κ. Μιχάλης Σταυριανουδάκης.
Με κάθε επισημότητα το Ρέθυμνο τιμά την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου. Η παρέλαση πραγματοποιείται στην κεντρική λεωφόρο Κουντουριώτη παρουσία πλήθους κόσμου. Την κυβέρνηση εκπροσωπεί ο Γ.Γ. Εσωτερικών και Οργάνωσης κ. Μιχάλης Σταυριανουδάκης.
Ολοκληρώθηκε η Α΄ φάση της μελέτης οριοθέτησης οικισμών του δήμου Αγίου Βασιλείου όπως αυτή παρουσιάστηκε από τον μελετητή σε σύσκεψη...
Στη λήψη μέτρων με στόχο την ορθολογική χρήση του νερού και την αντιμετώπιση του φαινομένου της λειψυδρίας προχώρησε την Τετάρτη...
Έτοιμοι να ανοίξουν μια νέα σελίδα στη ζωή τους αφήνοντας πίσω τα θρανία για να φτάσουν τα αμφιθέατρα εμφανίζονται οι...
Άνοδο καταγράφουν τα Παιδαγωγικά τμήματα και το τμήμα Οικονομικών του Πανεπιστημίου Κρήτης Πτωτικά κινήθηκαν οι βάσεις εισαγωγής για τις περισσότερες...
© 2023 rethnea.gr