Με κινητό στην τσέπη εντοπίστηκε σήμερα το πρωί υποψήφια των πανελλαδικών εξετάσεων σε εξεταστικό κέντρο του Ρεθύμνου. Ο επιτηρητής της αίθουσας βρήκε το κινητό τηλέφωνο με αποτέλεσμα το γραπτό της υποψήφιας, όπως προβλέπει ο νόμος να μηδενιστεί.
Μελέτες ανάπτυξης των λιμανιών Πανόρμου, Μπαλίου και Σισσών
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η επίσκεψη του προέδρου του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Ρεθύμνου, κ. Βασίλειου Θεοδωράκη και της διευθύντριας του Ταμείου,...