Ο Κώστας Ασμαργιανάκης είναι ο πρόεδρος του Ποσειδώνα Γερανίου. Οι εκλογές έγιναν στο σωματείο του Γερανίου και οι ψήφοι “μίλησαν” για το νεοεκλεγές 7μελές διοικητικό συμβούλιο του οποίου στον προεδρικό θώκο θα βρίσκεται ένας παράγοντας που πλέον γνωρίζει πολύ καλά τον χώρο.
Η ανακοίνωση για την συγκρότηση του Δ.Σ. έγινε γνωστή από τους ίδιους τους ανθρώπους του Ποσειδώνα οι οποίοι τρέχουν τα πράγματα σ’ ότι αφορά την προετοιμασία και τις μεταγραφές για τη σεζόν που έρχεται…
“Στο Γεράνι Ρεθύμνου σήμερα την 2η Ιουλίου 2023, ημέρα Κυριακή και ώρα 21:00 στα γραφεία του σωματείου που στεγάζονται στο «Βαρδινογιάννειο στάδιο Γερανίου» , συνήλθε το νέο Δ.Σ. του «Α.Ο. Ποσειδών Γερανίου» έχοντας ως θέμα συζήτησης τη συγκρότησή του σε σώμα και τον καθορισμό αρμοδιοτήτων.”
Έπειτα από τις απαραίτητες συζητήσεις και ανταλλαγή απόψεων αποφασίστηκε η συγκρότηση σε σώμα και η σύνθεση του Δ.Σ. ως εξής:
Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Ασμαργιανάκης του Νικολάου
Α` Αντιπρόεδρος: Δημήτρης Καπετανάκης του Βασιλείου
Β` Αντιπρόεδρος : Κωνσταντίνος Νικολακάκης του Στυλιανού
Γεν. Γραμματέας: Αθανάσιος Σκαλουμπάκας του Σπυρίδων
Ταμίας: Νικόλαος Ζουλάκης του Γεωργίου
Γεν. Αρχηγός: Νικόλαος Νικολακακάκης του Στυλιανού
Έφορος: Γιώργος Ασμαργιανάκης του Νικολάου
Μέλη:
Ζάη Ελένη του Ελευθερίου, Ευάγγελος Καριλάκης του Νικολάου.
Υπεύθυνοι δημοσίων σχέσεων και επικοινωνίας: Κωνσταντίνος Νικολακάκης του Στυλιανού, Αθανάσιος Σκαλουμπάκας του Σπυρίδων
Εκ της διοικήσεως