Στο νοσοκομείο Ρεθύμνου διακομίστηκαν τα ξημερώματα δύο νεαροί, λόγω μέθης. Και οι δύο είχαν καταναλώσει μεγάλη ποσότητα αλκοόλ, ένιωσαν αδιαθεσία και κρίθηκε αναγκαία η διακομιδή τους στο νοσοκομείο Ρεθύμνης με ασθενοφόρα του ΕΚΑΒ.
Σε χαμηλά επίπεδα παραμένει η κτηματογράφηση στον νομό Ρεθύμνου
Και ενώ τα χρονικά περιθώρια στενεύουν, καθώς στις 30 Νοεμβρίου λήγει η παράταση που έχει δοθεί από το αρμόδιο υπουργείο...