Ο συνθέτης των μεγάλων επιτυχιών του Νέου Κύματος, Λίνος Κόκοτος, θα πραγματοποιήσει μια μοναδική εμφάνιση στο Στέκι της Αμνάτου, την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου.
Τη μουσική εκδήλωση διοργανώνει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αμνάτου, που στην πρόσκλησή του αναφέρει: «Ελάτε να τραγουδήσουμε μαζί του παλιές διαχρονικές επιτυχίες. Σας περιμένουμε για μια διαφορετική βραδιά γεμάτη μουσική και τραγούδι».
Ώρα έναρξης της μουσικής βραδιάς: 9:00 μ.μ.
Είσοδος: 5 ευρώ (μουσική, τραγούδι, ρακομεζέδες).