Στις εγκαταστάσεις του Ναυτικού Ομίλου Ρεθύμνου πραγματοποίησε επίσκεψη ο πρόεδρος της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας, Κυριάκος Γιαννόπουλος.
Τα μέλη του Δ.Σ. του ΝΟΡ με τον πρόεδρο Ανδρέα Τζαγκαράκη, ξενάγησαν τον πρόεδρο της ομοσπονδίας στους χώρους των εγκαταστάσεων. Ο κ. Γιαννόπουλος συνομίλησε με προπονητές αλλά και με αθλητές όπου και του μετέφεραν την πρόοδο των αθλημάτων του υγρού στίβου που καλλιεργούνται, καθώς και τα προβλήματα που απασχολούν τον σύλλογο και χρήζουν ιδιαίτερης προσοχής.
Στο τέλος φυσικά, ο ίδιος ο Ανδρέας Τζαγκαράκης αλλά και τα λοιπά μέλη με το προπονητικό σταφ, ευχαρίστησαν τον κ. Γιαννόπουλο για την επίσκεψη και ευχήθηκαν να τον ξαναδούν λίαν συντόμως στο Ρέθυμνο.
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...