Ο Όμιλος Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ρεθύμνου είναι αυτός που ξεχώρισε με το “καλημέρα” άμα τη εμφάνισή του στο κορυφαίό πρωτάθλημα της Ελλάδας (4η και 3η θέση αντίστοιχα στα τελευταία δύο χρόνια). Η σταθεροποίησή του στα υψηλά στρώματα της βαθμολογίας αλλά και στο κύπελλο Ελλάδας επέφερε απαιτήσεις.
Να, λοιπόν που πλέον έρχονται και μεταγραφές παικτών που δίνουν υποσχέσεις για ανάλογες διαδρομές στα γήπεδα που θα φιλοξενούν επιτραπέζιες δομές.
Στον ΕπΑΡ ανήκουν λοιπόν και επίσημα οι, Πρόβοστ, Καντέρο, Γουέντερλιχ, Μανωλόπουλος και Κορδούτης. Οι συγκεκριμένοι παίκτες θα κληθούν να δώσουν τα παιγνίδια της ερχόμενης σεζόν με τον ρεθεμνιώτικο όμιλο να αναφέρει στην σύντομη ανακοίνωσή του: “Ο Όμιλος Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ρεθύμνου καλωσορίζει τους αθλητές του για την σεζόν 2023/2024!
Νταμιάν Πρόβοστ, Τζίσους Καντέρο, Νταμιάν Γουέντερλιχ, Στάθη Μανωλόπουλο και Ιάσωνα Κορδούτη.
Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!”
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...