11 °C Rethymno, GR
03/02/2023

Προσκλήσεις προεπιλογών για τις Μικτές ομάδες Κ16 και Κ14

Μετά τις ανακοινώσεις-προσλήψεις των ενωσιακών προπονητών, του Φίλιππου Μουρτζανού στην Κ16 (γεννηθέντες 2007-2008), του Στέλιου Νικηφόρου στην Κ14 (γεννηθέντες 2009-2010) και του Στέργιου Τυπάδη για την εκγύμναση των τερματοφυλάκων και των δύο ηλικιακών κατηγοριών, είχαμε τις πρώτες κλήσεις (προεπιλογές) προς τους ποδοσφαιριστές του Ρεθύμνου προκειμένου να γίνει η επιλογή.
Οι προπονήσεις θα πραγματοποιηθούν στο γήπεδο των Μισιρίων, για την Κ16 τη Δευτέρα (12/12) και για την Κ14 την Τρίτη (13/12) στις 14.15.
Οι ποδοσφαιριστές τόσο για την Μικτή Κ16 όσο και για την Μικτή Κ14 υποχρεούται να κρατούν μαζί τους τα ποδοσφαιρικά τους παπούτσια και επικαλαμίδες, για την συμμετοχή τους στις προπονήσεις.
Η συμμετοχή σε προπονήσεις και αγώνες των Μικτών ομάδων είναι υποχρεωτική τόσο για τους ποδοσφαιριστές όσο και τα σωματεία που ανήκουν, εφόσον υπάρξει σχετική πρόσκληση από τους Ενωσιακούς προπονητές και σε περίπτωση αδικαιολόγητης άρνησης επιβάλλονται κυρώσεις βάσει του άρθρου 31 («Εθνικές ομάδες – Αντιπροσωπευτικές ομάδες – Προστασία») του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου.
Η μετακίνηση τους είναι αποκλειστικά ευθύνη των ίδιων των ποδοσφαιριστών ή των σωματείων τους».

Προεπιλογή της Κ16 (γεννηθέντες 2007-2008)
Α/Α ….Ονοματεπώνυμο ………….Ομάδα
1. ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
2. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
3. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
4. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
5. ΧΕΜΠΑΙ ΑΝΤΟΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
6. ΤΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
7. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
8. ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
9. ΓΚΙΝΙ ΜΑΡΚ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
10. ΞΗΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
11. ΚΟΖΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
12. ΛΙΤΣΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
13. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
14. ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
15. ΤΣΕΛΑΚ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
15. ΤΣΕΛΑΚ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
16. ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΡΙΝΕ
17. ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
18. ΜΠΕΧΑΡΙ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
19. ΕΣΠΙΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
20. ΤΟΤΣΙ ΜΑΤΕΟ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
21. ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
22. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
23. ΠΟΛΥΜΙΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
24. ΧΙΣΚΟ ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
25. ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
26. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΑ ΓΕΡΑΝΙΟΥ
27. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
29. ΦΕΡΧΑΤΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΙΩΣΗΦ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
31. ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
32. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
33. ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
34. ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Προεπιλογή της Κ-14 (γεννηθέντες 2009-2010)
Α/Α …Ονοματεπώνυμο ……………Ομάδα
1. ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2. ΣΙΜΟΝΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6. ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
7. ΨΑΡΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
8. ΤΖΙΦΑ ΑΛΜΠΙ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
9. ΣΙΟΡΕ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
10. ΜΑΡΙΟΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
11. ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΚΗΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
12. ΦΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΙΝΕ
13. ΓΕΩΡΒΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΙΝΕ
14. ΜΠΑΡΔΙ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΙΝΕ
15. ΛΙΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΙΝΕ
16. ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
17. ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
18. ΚΙΑΤΟ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
19. ΠΙΡΙΑ ΠΑΟΥΛΙΝΙΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
20. ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
21. ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
22. ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
23. ΠΑΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ
24. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
25. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
26. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
27. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
29. ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΜΑΝΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
31. ΚΑΡΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
32. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
33. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
34. ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
35. ΚΟΤΣΙ ΡΕΝΑΤΟ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
36. ΤΣΟΥΔΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
37. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
38. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
39. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
40. ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ
41. ΓΚΑΜΠΡΙΕ ΜΑΝΙ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ
42. ΣΩΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
43. ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
44. ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ